ÖVRIGT / Smycken / Armring 16033002
nr 1603 3002
Armring
öppningsbar, med säkerhetskedja. Oädel metall, pärlor och glas. Fantasistämplar. Diameter: ca 6 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:11:14
27/2 00:31:13
Armring
Kondition: slitage, skador
nr 1603 3002
Armring
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 4 mars 2024 |
27/2 00:31:13 | 1 | Vinnande bud |